h Dolar %
h Euro %
h BIST100 %
a

YENİDEN REFAH PARTİSİ ESNAFLARI ZİYARET ETTİ.

Yeniden Refah Partisi Yenişehir de esnafları ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Mersin Yenişehir ilçe Başkanı Recep GÜL  İlçe Yönetimi ile birlikte  Aydınlıkevler mahallesinde esnafla buluşup Gn. başkan Dr. Fatih ERBAKAN’ın selamlarını iletip  esnafın sorunlarını   dinleyerek esnafa parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Yeniden Refah Partisi 81 il ve 920 ilçede  ülkenin sorunlarını direk kaynağından esnafın, çiftçinin, memurun, emeklinin, öğrencinin, hanımların, çocukların dilinden alarak bunlara çözüm üretmek için ivedi bir şekilde çalışmalara başladı.
Ülkemizin en önemli sorunlarından olan ekonomik sorunlar için AR-GE Birim  Başkanlığında  Milli Kaynak paketlerimiz 1  kitabını  hazırlayıp yayınlayarak, borçlanarak ilave vergiler koyarak zamlarla  bu ekonomik sıkıntıyı vatandaşın sırtına yüklemek yerine  borçsuz, zamsız, vergisiz katma değerli ihracat yoluyla kendi milli gelirlerimizle karşılamamız ithalata dayalı ekonomi yerine katma değerli üretim, istihdam ve ihracata dayalı bir ekonomiye geçiş için tamamen bilime ve teknik verilere dayanarak  milli kaynak paketlerimiz 1 kitabını hazırlayarak  halkımızın teveccühüne sundu. ülkemizin sorunlarını herkes dillendiriyor lakin çözüm önerisini bir tek  YENİDEN REFAH PARTİSİ dile getiriyor diyerek Yeniden Büyük Türkiye  için Biz Varız, Burada Gelecek Var Milletimiz  İçin Biz Varız dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)
  • Abdullah orcun
    3 yıl önce
    1 0

    Yeniden rafah meillete çare olarak geliyor. Artık milletin umudu Fatih ERBAKAN

Sıradaki haber:

Yılmaz:  “MHP’nin hazırladığı yeni anayasa önerisini memnuniyetle karşılıyoruz”

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.