11 ayın sultanı Ramazan Ayı’nın müjdecisi olan üç ayların tüm insanlığa sağlık, huzur ve hayırlar getirmesini dileyen Soydan; “Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içinde barındıran, Regaip Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç aylara erişmenin mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz” dedi.
Mübarek gün ve gecelerin birlik, beraberlik ve dayanışma içinde değerlendirilmesi gerektiğini kaydederek; “Üç aylar, her şeyden önce bir arınma ve yenilenme mevsimidir. Maneviyatın yoğunluk kazandığı, dayanışma ve yardımlaşmanın en üst noktaya ulaştığı özel zamanlardır. Bu vesileyle başta Mersinli hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını kutluyorum” diye konuştu.
AK Partili Yılmaz’dan bakanlara ziyaret