h Dolar %
h Euro %
h BIST100 %
a

SÖYLEMEZ: “SEÇİLİP GİDENLERDEN OLMAYACAĞIM”

AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Mersin’in evladı, yörük kızı Avukat Havva Sibel Söylemez, seçim çalışmalarına il sınırı Anamur’da devam etti. Anamur’da çalmadık kapı bırakmayan Söylemez, mahalleleri tek tek gezerek, muhtarlarla, esnaf ve vatandaşlarla buluştu, kucaklaştı, ahitleşti.

AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Mersin’in evladı, yörük kızı Avukat Havva Sibel Söylemez, seçim çalışmalarına il sınırı Anamur’da devam etti. Anamur’da çalmadık kapı bırakmayan Söylemez, mahalleleri tek tek gezerek, muhtarlarla, esnaf ve vatandaşlarla buluştu, kucaklaştı, ahitleşti. Söylemez, seçilip gidenlerden olmayacağının, vatandaşın her sorununu sıkıntısını çözmek için var gücüyle çalışacağının, vatandaşın hizmetkarı olacağının sözünü verdi. Söylemez, “21 yıllık süreçte gerçekleştirdiğimiz sanayi, teknoloji, sağlık, spor gibi çok sayıda açılımlarının ardından, önümüzdeki süreçte de Türkiye’nin istiklal ve istikbalini korumak adına çalışmalarımıza hız vereceğiz. Ulaşmadığımız ve gönlünü kazanmadığımız tek bir vatandaşımız kalmayana dek tüm Mersin’i adımlamaya devam edeceğiz.” dedi.

 

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde AK Parti Mersin Milletvekili aday listesinde üçüncü sırada yer alan yörük kızı Gülnarlı Avukat Havva Sibel Söylemez, Mersin’I karış karış gezmeye devam ediyor. Seçim çalışmalarına bugün Anamur’da devam eden Söylemez, AK Parti Anamur İlçe Başkanı Fevzullah Yılmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Şakruca ve ilçe teşkilatı ile birlikte Anamur’un mahallelerini tek tek gezerek, mahalle muhtarları, esnaf ve vatandaşlarla buluştu, kucaklaştı, ahitleşti. Taziye ziyaretlerinden, hasta ziyaretlerine kadar çalmadık kapı, kucaklaşmadık insan bırakmayan Mersin’in evladı Sibel Söylemez, doğuştan engelli Atakan Büyükdeniz’i de ziyaret ederek, Atakan’ın ihtiyacı olan hasta yatağını elleriyle ulaştırdı. “Ahde vefa imandandır” diyen Söylemez, AK Parti’ye emek vermis eski Anamur İlçe Başkanı Ahmet Yıldırım ve eski Tekmen Belediye Başkanı Mevlüt Şah’ı da ziyaret etmeyi unutmadı.

 

“TÜRKİYE’NİN İSTİKLAL VE İSTİKBALİNİ KORUMAK ADINA ÇALIŞMALARIMIZA HIZ VERECEĞİZ”

Anamur’dan vatandaşlara seslenen Söylemez, şunları kaydetti:

“Biz bu seçim sürecinde, Türkiye Yüzyılı’nın mimarı olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde, ülkemizin aydınlık yarınları için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. En güçlü şekilde onun liderliğinde, omuz omuza, el ele vereceğimiz mücadele ile 14 Mayıs’ta en güçlü şekilde evet demeye hazırlanıyoruz. Milletimizin gönlüne, yüreğine dokunacak olan bu gönül fethini hep birlikte gerçekleştireceğiz.

21 yıllık süreçte gerçekleştirdiğimiz sanayi, teknoloji, sağlık, spor gibi çok sayıda açılımlarının ardından, önümüzdeki süreçte de Türkiye’nin istiklal ve istikbalini korumak adına çalışmalarımıza hız vereceğiz. Ulaşmadığımız ve gönlünü kazanmadığımız tek bir vatandaşımız kalmayana dek tüm Mersin’i adımlamaya devam edeceğiz.

 

“SEÇİLİP GİDENLERDEN OLMAYACAĞIM”

Cumhurbaşkanımız, dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Mersin’den AK Parti 3.sıra milletvekili adayı oldum. Gülnar’lıyım. Bu coğrafyada doğdum. Bu toprakların aşını yedim, suyunu içtim. Topraklarımdan gitmedim. Burada yaşamaya devam ettim. Mersin’de serbest avukatlık yapıyorum. Çocuklarımı bu şehirde büyütüyorum. Yörük kızıyım, bununla gurur duyuyorum. Sizin içinizden biriyim. Mersin’i karış karış biliyorum. Seçilip gidenlerden olmayacağımın, her sorununuzu, sıkıntınızı çözmek için var gücümle çalışacağımın sizlere sözünü veriyorum. Bir sorununuz sıkıntınız olduğunda arayın. Bizler sizlere hizmetkar olmaya geldik. Bir ayağım mecliste bir ayağım sizlerin yanında olacak. İnşallah Ankara’ya gittiğimizde; tüm mahalle muhtarlarım buradan, ben ise Ankara’dan sıkıntılarımızı giderme anlamında çalışmalar yapacağız.

 

YETER SÖZ DE KARAR DA MİLLETİNDİR DİYECEĞİZ”

İnşallah yıllar evvel 14 Mayıs’ta ‘Yeter söz milletindir’ diyenlerin çocukları ve torunları olarak bu sefer de ‘Yeter söz de karar da milletindir’ diyeceğiz. Millet İttifakı’nda birbirine benzemeyenler, masanın üstündekiler, arkasındakiler, altındakiler ‘Biz tek bir amaçla bir araya geldik, Tayyip Erdoğan’ı göndermek, iktidardan indirmek, Cumhur İttifakı’nı, AK Parti’yi zayıflatmak için bir araya geldik’ diyorlar. Tüm dünyada Müslümanların şerefini haysiyetini koruyan Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı, Türkiye düşmanlarını ister alt alta, üst üste, sağdan sola, soldan sağa yazsalar da, bu millet 14 Mayıs’ta yeniden seçerek PKK ile iş birliği yapanlara, onlara sessiz kalanlara, bebek katili Öcalan’a özgürlük isteyenlere, özerklik isteyenlere gereken cevabı verecektir. Yıllarca terör illetiyle baş eden ülkemizde terörün kökü kurumuşken, bizim şehitlerimizin kanlarıyla, gazilerimizin emeğiyle aldığımız kazanımlardan vazgeçmemizi istiyorlar. Bu vatanın birliğine, bu ülkenin bütünlüğüne, bu milletin birliğine göz diken kim olursa olsun karşısında terörü ülkemizde yok seviyesine getiren güçlü liderimiz Recep Tayyip Erdoğan olacaktır.

 

“BU SEÇİM TÜRKİYE’NİN İSTİKLAL VE İSTİKBAL SEÇİMİDİR”

Her zaman ifade ettiğimiz gibi Türkiye sıradan bir seçim yaşamıyor. Her vatandaşımız 14 Mayıs’ta hem demokrasinin gereği olarak sandık başına gidecek. Ancak 14 Mayıs cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimi demokrasinin gereğini yerine getirmekten çok daha öte anlamlar taşıyor. Bu seçim SİHA’nın, Kızılelma’nın, TOGG’un, TCG’nin yerli ve milli savunma hamlelerinin, Mavi Vatanın, mazlum ve masum coğrafyaların seçimi olacak. Bu seçim, her şeyi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gitmesi üzerine kurgulayan, Türkiye düşmanı ne kadar oluşum varsa hepsinden destek alan, Kandil’in yanında durduğu bir oluşuma karşı verilecek Türkiye’nin istiklal ve istikbal seçimidir.

 

“TÜRKİYE YÜZYILI, DİYORSAK MİMARI SAYIN CUMHURBAŞKANI’MIZDIR”

Türkiye Yüzyılı, diyorsak mimarı Sayın Cumhurbaşkanı’mızdır. Türkiye Yüzyılı gibi tarihi bir vizyonu, kimsenin hırsına kurban etmeyeceğiz. Milletimiz 21 yıldır bize güvendi, inandı, hep arkamızda durdu. Yine arkamızda duracak. Güçlü Türkiye’ye hep birlikte yürüyeceğiz. 

Ben 14 Mayıs’ta öncelikle Cumhurbaşkanımız, hem de kendim için çok güçlü bir destek istiyorum. İnşallah hep beraber, Sayın Cumhurbaşkanımızı tekrar 13. Cumhurbaşkanı seçeceğiz.”

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

MEZİTLİLİLER, KENDİ EVLATLARI OLAN KIRATLI’YA DESTEK SÖZÜ VERDİ

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.