h Dolar %
h Euro %
h BIST100 %
a
  • Teyit Haber
  • Genel
  • Soydan: “Milletimiz, dünyaya demokrasiye nasıl sahip çıkılacağının dersini vermiştir”

Soydan: “Milletimiz, dünyaya demokrasiye nasıl sahip çıkılacağının dersini vermiştir”

Türk milletinin, 15 Temmuz’da hain saldırılara kalkışmaya yelteneceklere en güçlü şekilde karşı koyacağını bir kez daha kanıtladığını, dünyaya da demokrasiye nasıl sahip çıkılacağının dersini verdiğini kaydetti.

MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Soydan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Mesajında, Türk milletinin tarih boyunca maruz kaldığı saldırıları daima bertaraf ettiğini belirten Soydan , “Aziz milletimiz, tarihi boyunca vatanına, devletine, bayrağına, milli ve manevi değerlerine yönelik ihanet şebekelerinin türlü saldırılarına maruz kalmış, ancak her zaman birlik, beraberlik içerisinde kardeşlik ruhuyla bu saldırıları bertaraf etmiş, bu hainlere asla geçit vermemiştir.

Nitekim devletimizin, küresel ölçekte söz sahibi bir devlet haline gelmesini, tüm mazlumların en gür sesi olmasını, haksızlıklar ve hukuksuzluklar karşısında dik durmasını hazmedemeyen dahili ve harici şer odakları, kahraman ordumuzun içine sızdırdıkları FETÖ maşasını 15 Temmuz gecesi harekete geçirerek tarihte eşi benzeri görülmemiş bir ihanete kalkışarak ülkemizi parçalayıp, bölmeye ve işgale yeltenmişlerdir. Ancak, bu hainlere karşı Yüce Milletimiz; Sayın Cumhurbaşkanımız ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ önderliğinde ve onların çağrısıyla kahramanca meydanlara inmiş bedenini siper etmiş, canı pahasına milli ve manevi değerlerine, demokrasiye, istiklal ve istikbaline sahip çıkmıştır”

Bu vesileyle “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” vesilesiyle, aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi hürmetle anıyorum. FETÖ’cü hainler başta olmak üzere müstevli çevrelere imanla direnen büyük Türk milletiyle övünüyorum dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BAŞKAN YILMAZ’IN, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.