h Dolar %
h Euro %
h BIST100 %
a
  • Teyit Haber
  • Siyaset
  • MHP’li Olcay Kılavuz: “Selahattin Demirtaş da eli kanlı bir teröristtir!”

MHP’li Olcay Kılavuz: “Selahattin Demirtaş da eli kanlı bir teröristtir!”

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Selahattin Demirtaş’a sosyal medya hesabı üzerinden sert tepki gösterdi. MHP’li Kılavuz Selahattin Demirtaş’a terörist demesinden ötürü Selahattin Demirtaş’ın kendisine manevi tazminat davası açması sebebiyle sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Kılavuz yaptığı açıklamada “Askerimizin, polisimizin ve nice insanımızın katili, 6-8 Ekim olaylarının azmettiricisi terörist Selahattin Demirtaş, kendisine terörist dediğimiz için dava açmış. Bu bizler için şeref nişanesidir. Unutmasın ki asıl davacı şehit ailelerimiz ve yüce Türk milletidir!” dedi.

MHP’li Olcay Kılavuz’un açıklamaları şu şekilde:

Selahattin Demirtaş kendisine “terörist” dediğim için hakkımda 50 bin TL’lik manevi tazminat davası açmış. Buradan yine gür bir sesle ifade etmek isterim ki: “Selahattin Demirtaş vatan haini azılı bir teröristtir”

Askerimizin, polisimizin ve nice insanımızın katili, 6-8 Ekim olaylarının azmettiricisi terörist Selahattin Demirtaş, kendisine terörist dediğimiz için dava açmış. Bu bizler için şeref nişanesidir. Unutmasın ki asıl davacı şehit ailelerimiz ve yüce Türk milletidir!

Terörist Selahattin Demirtaş, Nurcan Karakaya ile 10 aylık Bedirhan bebeğin, hayalleri yarım kalan Aybüke ve Necmettin öğretmenin, evladımız Eren Bülbül ile Ferhat Gedik komutanımızın, kardeşim Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun kanını elinde taşıyan kalleş bir teröristtir.

Elinde 30 bin insanımızın kanı olan, İmralı canisi, hainbaşı, bebek katili Öcalan için “Buna alışsanız iyi olur biz daha başkan apo’nun heykelini dikeceğiz” diyen, bölücü başına sayın deyip özgürlük isteyen Selahattin Demirtaş soysuz bir teröristtir!

Türk vatanını bölmek isteyen, Türk milletine ihanet eden şerefsiz Pkklı teröristler için Hdp Eş Genel Başkanı olduğu dönemde “Pkklıların cenazesine gitmeyen vekile soruşturma açarım” diyen Selahattin Demirtaş kan emici bir teröristtir!

Vatanımıza, milletimize, bayrağımıza ve mukaddesatımıza saldıran; Türk milletinin huzur ve ferahına kast eden bölücü terör örgütü Pkkyı silahlı bir halk hareketi olarak gören Selahattin Demirtaş katil hain bir teröristtir!

26-27 Aralık’ta düzenledikleri sözde Demokratik Toplum Kongresinin Diyarbakır’daki sözde toplantısında öz yönetimi inşa edeceğiz diyecek kadar bu ülkenin bağımsızlığına düşman olan Selahattin Demirtaş kalleş bir teröristtir!

Katil sürüsü Pkknın siyasi şubesi Hdp’yi Öcalan’ın projesi olarak gören, Pkklı gençler onurumuzdur diyen, Kandil’de Pkknın sözde yöneticileri olan teröristlerle görüşmeler gerçekleştiren, Kandil’i savaş değil barış merkezi olarak gören Selahattin Demirtaş alçak bir teröristtir!

Bağımsız Türk mahkemeleri tarafından terörist olduğu hüküm altına alınmış ve kesinleşmiş mahkûmiyet cezası bulunan Terörist Selahattin Demirtaş’a terörist demek en doğal hakkımızdır!

Terörist Selahattin Demirtaş beyaz kanatlı melek mi dememizi bekliyordu? Özgürlük havarisi olarak mı görmemizi istiyordu? Biz teröriste terörist deriz. Cesedimizi de çiğneseler terörist teröristtir! Selahattin Demirtaş da eli kanlı bir teröristtir!”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

EMPERYALİST SAVAŞA KARŞI BARIŞIN SESİNİ YÜKSELTELİM!

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.