h Dolar %
h Euro %
h BIST100 %
a
  • Teyit Haber
  • Genel
  • LİBYA BAŞBAKANI İLE TÜRK İŞ İNSANI ARASINDA YAŞANAN DİYALOG GÜNDEME OTURDU

LİBYA BAŞBAKANI İLE TÜRK İŞ İNSANI ARASINDA YAŞANAN DİYALOG GÜNDEME OTURDU

Libya Başbakanı Abdülhamid Dibeybe ile NOR Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Akyüz arasında yaşanan diyalog gündem oldu. Başbakan Dibeybe, iş insanı Akyüz’e “Erdoğan'ın safında değilsen, Libya'da sana iş yok.” dedi. Akyüz ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde ülke ekonomisine katkı sağlamak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Libya Başbakanı Abdülhamid Dibeybe ile NOR Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Akyüz arasında yaşanan diyalog gündem oldu. Başbakan Dibeybe, iş insanı Akyüz’e “Erdoğan’ın safında değilsen, Libya’da sana iş yok.” dedi. Akyüz ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde ülke ekonomisine katkı sağlamak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Libya’da, başta Türkiye olmak üzere 10 ülkeden 260 firmanın katıldığı 13. Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı (Libya Build) başladı. Libya Başbakanı Abdulhamid Dibeybe’nin gerçekleştirdiği fuarın açılışında Türkiye’nin Trablus Büyükelçisi Kenan Yılmaz ve bazı bakanlar da hazır bulundu.

Açılışın ardından Libya Başbakanı Abdulhamid Dibeybe ve beraberindeki heyet, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde ticari faaliyetlerini sürdüren NOR Alüminyumun standını ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Akyüz ile bir araya geldi. Ziyaret esnasında Başbakan Abdulhamid Dibeybe ve iş insanı Yavuz Akyüz arasında yaşanan ilginç diyalog Türkiye’de gündeme oturdu.

Başbakan Abdulhamid Dibeybe, iş insanı Yavuz Akyüz’e “Erdoğan’ın safında değilsen, Libya’da sana iş yok.” dedi. NOR Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Akyüz ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde ülke ekonomisine katkı sağlamak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AKDENİZ BELEDİYESİ ZOR ANLAR YAŞAYAN VATANDAŞLARIN YARDIMINA KOŞTU

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.