h Dolar %
h Euro %
h BIST100 %
a
  • Teyit Haber
  • Genel
  • KAŞLI VE RESUL MAHALLELERİNDE BAŞKAN YILMAZ’A SEVGİ SELİ

KAŞLI VE RESUL MAHALLELERİNDE BAŞKAN YILMAZ’A SEVGİ SELİ

Mersin’in merkez ilçesi Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Kaşlı ve Resul Mahallelerinde yürüttükleri sıcak asfalt, sathi asfalt ve yeni park çalışmalarını inceledi, hemşehrilerine hizmetleri anlattı.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Kaşlı ve Resul Mahallelerinde yürüttükleri sıcak asfalt, sathi asfalt ve yeni park çalışmalarını inceledi, hemşehrilerine hizmetleri anlattı.

Başkan Yılmaz, kendisini ve ekibini sevgi seli ile karşılayan mahalle sakinlerine teşekkür etti. Mahalle sakinleri de mahallelerine yapılan hizmetlerden çok memnun olduklarını ifade ederek; “Köyümüze hizmeti gönderdiniz. Allah razı olsun. Sizden çok memnunuz, hep yanınızdayız”dedi.

 “TOROSLARIMIZDA ARSA VE GAYRİMENKULLERİN DEĞERİ DAHA DA ARTACAK”

 

Hemşehrileriyle sohbet eden Başkan Yılmaz, hizmetlerinin ve yatırımlarının devam edeceğini söyledi.

 

Pandeminin ardından Toroslar’a ve yüksek kesimli mahallelere ilginin daha da arttığını kaydeden Başkan Yılmaz, bu anlamda arsaların ve gayrimenkullerin daha da değerleneceğine dikkat çekerek; “Köyümüzü ve köylümüzü seviyoruz. Kıt imkanlarla sınırsız ihtiyaçları gidermeye çalışıyoruz. Pandemiden sonra bölgemize ve bu mahallelerimize ilgi daha da arttı. Gayrimenkullerin değeri daha da yükseldi ve daha da yükselecek. Mümkün olduğunca evinizi, bağınızı, bahçenizi, tarlanızı, arsanızı satmayın. Daha da kıymetlenecek. Mersin daha da büyüyecek ve güçlenecek” diye konuştu.

İmar Planları ile ilgili yürütülen süreç hakkında da vatandaşlara bilgi veren Başkan Yılmaz, amaçlarının Toroslar’ın sağlıklı ve planlı bir şekilde büyümesi olduğunu belirterek; “3 tane İmar planı var. 100 binlik planı Bakanlık yapıyor. 100 binlik plana uygun olarak Büyükşehir Belediyesi 5 binlik planları yapıyor ve düzenliyor. Beş binlik planlara göre de İlçe Belediyeleri olarak binlik planları yapıyoruz. Planı yaptıktan sonra askıya çıkarıyoruz. İtirazlar geliyor ve değerlendiriliyor. Uzun bir süreçten geçiyor” şeklinde konuştu.

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla vatandaşın her an yanında olduklarını ve ihtiyaçlarını giderdiklerini de kaydeden Başkan Yılmaz; “Pandemide ve pandemiden sonra yaşlılarımızın, hastaların ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanında olduk ve yanında olmaya devam edeceğiz. Birbirimizi daha çok seveceğiz, sayacağız ve sarılacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yenişehir Belediyesinden 51 amatör spor kulübüne 650 bin TL’lik destek